Didim’de DTO ve TEB’den Kadın Akademisi

Didim'de DTO ve TEB'den Kadın Akademisi

Didim Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu ve Türk Ekonomi Bankası iş birliği ile Kadın Akademisi etkinliği yapılacak.

Didim'de DTO ve TEB'den Kadın Akademisi

Didim Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu ve Türk Ekonomi Bankası iş birliği ile Kadın Akademisi etkinliği yapılacak.

Didim'de DTO ve TEB'den Kadın Akademisi
19 Haziran 2019 - 11:55

Didim Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu ve Türk Ekonomi Bankası iş birliği ile Kadın Akademisi etkinliği yapılacak. 25 Haziran Salı günü Didim Ticaret Odası Toplantı Salonunda Ayşegül Akşak tarafından ‘Ezber Bozan Pazarlama Teknikleri’ eğitimi verilecek. 13:00 – 17:00 saatleri arasında sürecek eğitim iki oturum halinde yapılacak. Eğitime katılanlara sertifika verilecek.
 
Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, yapılacak eğitim ile kadınların iş hayatında göstereceği başarılara katkı vermeye çalıştıklarını belirterek, “İş yeri sahibi olan veya yeni bir iş kurma fikri olan kadınlarımızı eğitimimize bekliyoruz” dedi.

Didim Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuran Arslan da halen ticari faaliyetlerini sürdüren kadın patronların işlerine ve kişisel girişimlerine katkı sunmak, gelecekte bir işyeri sahibi olmayı hayal eden kadınların da hayallerine ulaşan yola daha donanımlı çıkmalarını sağlamak için Türk Ekonomi Bankası ile bu eğitimi planladıklarını belirterek tüm kadınları eğitime beklediklerini söyledi.


 
Ayşegül Akşak kimdir

ActionCOACH Türkiye ve Engage&Grow Türkiye Kurucu Ortak
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatına devam ederken Uluslararası Kongre Organizasyonlarında görev aldı ve kongreler düzenledi.
Henüz 21 yaşındayken kendi Turizm Acentesini kurdu.
Mezuniyetin ardından, Akbank’ta Bireysel Bankacılık Pazarlama departmanında görev aldı. Müşteri ihtiyacını duyma, analiz etme, ürün geliştirme, sistem oluşturma, marka, pazarlama iletişimi, müşteri memnuniyeti, hedef, kampanya yani Ürün Geliştirme ve Pazarlamaya dair her alanda deneyim kazandı.
Kariyerine Deutsche Bank ve HSBC Bank’ta 2 yıl daha devam ettikten sonra, tüm biriktirdikleri ile başka faydalar sağlamak amacıyla yolunu koçluğa çevirdi.
Kadın girişimcilere yönelik yaptığı çalışmalar ile 2017 Stevie Women in Business- Female Entrepreneur of the Year kategorisinde Silver Stevie ödülünün sahibi oldu.

Haber Merkezi
 

Bu haber 289 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"İnfial İçerisindeyiz"
Didim'de ‘Kucaklaşma Zamanı’
Didim'de ‘Kucaklaşma Zamanı’